Gizlilik Politikası

En iyi 5

AkıllıTv tarafından sağlanan bu web sitesinin ( Akıllı Tv) kullanımı herhangi bir değişiklik veya güncellemeler burada da dahil olmak üzere bu Gizlilik Politikası hükümlerine tabidir.Bu Gizlilik Politikası Akıllı Tv Ticari Şartlar'a dahil edilmiştir. Bu Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, Web Sitesi kullanmayın lütfen.

 

Genel

 

Biz kullanıcılarımız hakkında belirli türde bilgi toplamaktayız. Topladığımız bilgilerin kullanımı ile ilgili şartları anlamalarına yardımcı olmak için bu Gizlilik Politikası bilgi türlerinin tarafımızdan nasıl kullanılacağı ve sizin hangi seçenekleriniz olduğunu açıklamaktadır.

 

AkilliTv herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeden bu Gizlilik Politikası değiştirme hakkına sahiptir ve herhangi bir değişiklik için bu Gizlilik Politikası'nı gözden geçirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu Gizlilik Politikası aşağıdaki Web sitesini kullanmanız için rıza ve revize şartların kabulü anlamına olacaktır.

 

Herhangi bir video bu web sitesinin üzerine yayınlandığında, yayınlanan içerik haline gelir ve bu Gizlilik Politikası ile kişisel bilgilerin konusu sayılmaz. Kişisel Bilgi Toplama. Web sitesinin belirli özellikleri kullanabilmek için, isim, soyisim e-posta adresi, kullanıcı adı ve şifre dahil olmak üzere bazı kişisel bilgilerin sunulması gerekebilir.

 

Güvenlik

 

İlk olarak herkesin bilmesi gereken şey, Akıllı TV 13 yaş altı için DEĞİLDİR.

Bazı şeylerin özel kalması daha iyidir

Kendinize, arkadaşlarınıza ya da ailenize ait videoları yayınlamak eğlenceli ve heyecanlı olabilir. Lakin kimin o videoyu izleyeceğini bilemezsiniz. Ana sayfada yayınlanabilir ya da en çok izlenenlerde çıkabilir. Eğer videonuz kişiselse, sadece arkadaşlarınızın ve sizin paylaştıklarınızın görebilmesine izin verin.

 

Mahremiyetinizi Koruyun!

Herkesin görebileceği videoları yayınlıyorsanız , içinde yabancı birinin sizin kim olduğunuzu ya da nerede yaşadığınızı öğrenmesine yardımcı olacak birşey barındırmadığına emin olun. Telefon numaranız ya da ev adresiniz ASLA diğer kullanıcılarla paylaşılmamalı. Arabaların plakaları ya da ev gibi kazara videonun arkasında görüntülenebilecek ve yabancı birinin sizin izinizi sürmeye yardımcı olacak şeylerin olmadığına emin olun.

 

Akıllı TV çıplaklık, şiddet ve korku öğeleri içeren videoların yayınlanmasına izin vermiyor. Eğer böyle bir videoya rastlarsanız, uygunsuz olarak işaretleyin ve yanındaki yerden bize bildirin

Akıllı TV’de MİLYONLARCA izleyici oluyor her gün. Ve aynen gerçek dünyada olduğu gibi, bunların arasında iyi adamlar var, kötü adamlar var. Bu yüzden, lütfen kişisel videolarınızı mahremiyete alarak, kimliğinizi gizleyerek, sakıncasız yorumda bulunarak ve tacizkar videoyu bildirmek için işaret sistemini kullanarak kendinizi ve diğerlerini güvenlik içinde tutun.